Ганна Макеєва під час стажування на Benteler Steel/Tube

Під час стажування Ганна Макеєва займалася різними завданнями. Перший завдання – огляд нових сталевих матеріалів, які можуть бути використані у виробництві автомобілів. Вона розглянула різні компоненти автомобілів, що потенційно цікаві для Benteler Steel / Tube. Досить новою темою для її була допомога в лабораторії. Вона вирізала частинки труб, приготовлювала зразки і дивилася на їх мікроструктуру>

anna-samples

Ганна підтоговлює зразки

Ганна мала справу з новими сплавами, займалася дослідженням патентів та літератури та підготувала таблицю можливих композиційних сплавів, створила анімацію для презентації співробітника про нові сплави.
Вона провела дослідження літератури про тести на розширення дірок та здійснила аналіз даних про випробування Шарпі на кільцевих зразках труб і створила базу даних з попередніх результатів.
Інше завдання повязане з моделюванням. В літературі вона знайшла значення для коефіцієнта тертя, що використовується в моделюванні в DEFORM процесу прошивки заготовок у трехвалковом стані гвінтової прокатки.
Всі ці теми були повністю або частково новими для Ганни. Вона отримала дуже хороший досвід і була рада працювати з різними людьми в відділі передових технологій.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>