Другий інтеркультурний тренінг для студентів, які пройходять практику в 2017 році

26 листопада всі українські студенти, які пройходять практику в 2017 році, зібралися в університеті Лейбніца в Ганновері в Інституті матеріалознавства. Тут вони були на інтеркультурному тренінгу. Юдіт провела це цікаве заняття для студентів і місс Райман підтримувала подію у всіх організаційних питаннях. Спочатку учасники описували все, що вони згадали з минулого року. Це було цікаво, тому що кожен згадав щось інше.
Потім учасники обговорили деякі особливості часу, простору та індивідуалізму / колективізму поведінки в різних групах людей. Було корисно зрозуміти, що речі можуть бути ширші, ніж люди звикли думати.Наприклад, хтось поводиться більше як індивід, інший вважає за краще підтримувати колективне мислення. Для різних людей зручний простір може бути різним. Це обумовлено різними умовами освіти, сімейними відносинами, національною культурою та іншою ситуацією, яка може бути в особистому житті. Розуміння всіх цих речій допомагає не зробити швидкого неправильного висновку та відповідної реакції.Студенти обговорили різні ситуації, що відбулися під час практики, і переглянули один фільм про іноземця в Туреччині. Це був цікавий день. Час принув швидко і корисно.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Учасники інтеркультурного тренінгу 2017 р.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>