Екскурсія на завод Siepmann

8 грудня відбулася екскурсія на Siepmann-Werke GmbH & Co. Олександра Гридіна, Володимира Кисельова, Олександра Кузьменко, Ганну Макеєву тепло зустріли Клаус Веге та Юрій Васильєв. Цікава презентація про об’єкти та історію заводу була представлена ​​Клаусом Веге. Siepmann -Werke був заснований в 1891 році, як Peters & CIE та в 1938 отримав сучасну назву. Спеціалізація – виготовлення великогабаритних деталей для різних машин. Завод може виготовляти власні штампи і може самостійно здійснювати процес термічної обробки. Цей завод виробляє деталі від 50 до 1700 кг.
В основному це великі продукти, тому замовлення не настільки великі. Через це Siepmann -Werke протягом одного року випустив близько 3500 штампів. Виробництво складає близько 23000 тонн на рік. Завод Siepmann працює з різними компаніями по всьому світу.

Олександр Гридін познайомив з завданнями кафедри матеріалознавства Падерборнського університету, а також з проектом «Студентська практика в металургії». Він розповів про процеси та технології, що розробляються в інституті матеріалознавства Падерборнського університету. Сподіваємося, що це знайомствона переросте в подальшу стійку співпрацю.
Потім представникам Падерборнського університету був представлений завод, етапи роботи та процеси кування. Це було дуже цікаво. Деякі студенти вперше побачили процеси кування. Вони були сильно вражені.
Студенти дуже вдячні за такий гарну можливість відвідати цей завод і познайомитися з процесами кування власними очима.

P71208-142203

Під час екскурсії на заводі Siepmannll

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>