Непрофесійні екскурсії Кирила Карпенка та Максима Петренка

Студенти їздили в різні міста та країни. Майже кожні вихідні вони десь були. Їх перша подорож була в Амстердам, де вони гуляли по вулицях, відвідали цікаве кафе та бачили вулицю Червоних ліхтарів. Наступна поїздка була в Париж. Максим, Олександр та Kирило були на вершині Ейфелевої вежі, прошли вздовж вулиці «Єлисейські поля» і відвідали Лувр.

IMG_20171001_122334

Максим, Олександр та Kирило на вершині Ейфелевої вежі

Вони також відвідали столицю Німеччини – Берлін. У цьому прекрасному місті вони були поблизу Рейхстагу, Меморіалу Голокосту та Берлінської стіни. Інші міста, де були студенти, були Бремен і Прага. Максим і Кирило відвідали безліч чудових і стародавніх місць там. Після того, вони відвідали Відень. Вони були в будинку Хундертвассера, поблизу фабрики Хундертвассер і поблизу багатьох прекрасних місць. Також відвідали Замок Марієнбург, Гамбург. Студентів вразив музей мініатюр та Ельбська філармонія в Гамбурзі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>