Q-Form конференція в Берліні та екскурсія на виробництво BMW

29 листопада це була конференція в Берліні про програмне забезпечення для моделювання Q-Form. Студенти взяли участь у цій конференції. Цю конференцію відвідали Фролов Ярослав, Кирило Карпенко, Аліна Панченко, Олесія Розенберг, Максим Петренко, Володимир Киселов, Олександр Кизьменко, Макеева Ганна (Національна металургійна академія України), Алекс Баун (Університет Падерборн). Тут були обговорені такі питання, як моделювання процесу екструзії. Біба представив презентацію про переваги використання програми моделювання FEM на окремих прикладах.
Алекс Баун, Кирило Карпенко та Ганна Макеєва зробили доповідь на конференції з моделювання в Q-Form. Алекс Баун повідомив про моделювання процесу гарячої прокатки, а Кирило Карпенко доповів про екструзію біметалів. Анна Макеєва розповіла про DAAD -проект, його впровадження та розвиток. Всі учасники дуже вдячні організаторам цієї події за можливість взяти участь у конференції Q-Form.

IMG_20171129_122330

Студенти з засновником програмного забезпечення Q-Form

Після конференції всі учасники конференції відвідали BMW виробництво мотоциклів. Цехи, розташовані в Берліні, є лише частиною Корпорації BMW. Відділ технічного розвитку розташований у м.Мюнхен, в Баварії. У Берліні розташовані відділи з підготовки деталей та два відділи зборки. Учасники екскурсії відвідали відділ, де виготовляють частин машини та два відділи зборки. Це була дуже цікава екскурсія, адже дізналися не лише про виробничий процес, але й про особливості організації праці.

IMG-9c418a4c7adb807290f786eed0cd24ae-V

Студенти на екскурсії з виробництва BMW в Берліні

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>